MEIST

 Lõhnad mängivad elus olulist rolli. Meie suureks kireks on pakkuda Teile lõhnaelamusi, mis muudavad iga kodu, päeva või sündmuse omamoodi eriliseks! Hoolikalt valitud lõhnaküünal aitab lahti murda argipäeva rutiinist ning kutsub esile positiivseid emotsioone. ELLI tootevalik täieneb pidevalt ning lõhnade loomisel saame inspiratsiooni kõikjalt meie ümber - loodusest, inimestelt, ilusatest ja erilistest hetkedest. ELLI küünlad valmivad käsitööna Eestis. Kindlasti leiab igaüks meie tootevalikust endale just selle õige lähtudes enda emotsioonidest, erilisest sündmusest või lihtsalt meeleolust.

ELLI küünlad on valmistatud käsitööna, kasutades 100% sojavaha ja kõrgkvaliteetseid aroomiõlisid.

 

 Igapäevaselt käib Elli küünlapesas nauditav loometöö. Ilusate värvide ja mõnusate lõhnade keskel laabub töö nagu võluväel. Kõige toredam on ikkagi see, et me armastame oma tööd väga.

 

 Rõõmu pakuvad meile ka kohtumised oma armsate klientidega. Seepärast ongi meile tavaks saanud käia paar korda aastas erinevatel messidel, et tutvustada Elli tootepere uusi liikmeid ja suhelda Elli küünalde vanade ja uute sõpradega.

 

  Septetembrikuu on ELLI sünnipäevakuu. Sel aastal tähistame juba oma 8-ndat sünnipäeva. Oleme väga tänulikud, et meil on tänaseks nii palju toredaid koostööpartnereid ja edasimüüjaid. Ja loomulikult hindame väga meie püsiklientide lojaalsust ja armastust Elli toodete vastu. Liigume ikka rõõmsalt ja loominguliselt edasi!