MEIST

 

Lõhnad mängivad elus olulist rolli. Meie suureks kireks on pakkuda Teile lõhnaelamusi, mis muudavad iga kodu, päeva või sündmuse omamoodi eriliseks! Hoolikalt valitud lõhnaküünal aitab lahti murda argipäeva rutiinist ning kutsub esile positiivseid emotsioone. ELLI tootevalik täieneb pidevalt ning lõhnade loomisel saame inspiratsiooni kõikjalt meie ümber - loodusest, inimestelt, ilusatest ja erilistest hetkedest. ELLI küünlad valmivad käsitööna Eestis. Kindlasti leiab igaüks meie tootevalikust endale just selle õige lähtudes enda emotsioonidest, erilisest sündmusest või lihtsalt meeleolust.

 

Igapäevaselt käib Elli küünlapesas nauditav loometöö. Ilusate värvide ja mõnusate lõhnade keskel laabub töö nagu võluväel. Kõige toredam on ikkagi see, et me armastame oma tööd väga :)

 

Rõõmu pakuvad meile ka kohtumised oma armsate klientidega. Seepärast ongi meile tavaks saanud käia paar korda aastas erinevatel messidel, et tutvustada Elli tootepere uusi liikmeid ja suhelda Elli küünalde vanade ja uute sõpradega.

Septetembrikuu on ELLI sünnipäevakuu. Täna 11.septembril tähistame me ELLI kolmandat sünnipäeva. Sõimeaeg on jäänud seljataha ja jätkame rõõmsalt oma valitud teel :) Suurima tänu võlgneme me oma armsatele klientidele, kes on veetnud meiega koos suurepärase aja.